Podzimní prázdniny v Krkonoších

23.09.2022

Vstupte na vlastní dobrodružství do herní krajiny Pecka

Velká Úpa

Velké rodinné dobrodružství se před vámi otevře, jen co vystoupíte z lanovky na Portáškách. Budete si připadat jako v pohádce, třeba v té o Smolíčkovi Pacholíčkovi, až vyšplháte jelenovi do paroží. A bude to pořádná výška! Děti se mohou proběhnout čapím hnízdem, změřit síly s obrovskými mravenci, prolézt hadím tělem, nebo strčit hlavu do rysí tlamy. Kuličkodráha je bude bavit, dokud neztratí dřevěnou kuličku (k zakoupení v půjčovně SkiResort Live).

Na Pecce se prostě pobavíte, děti vyřádí, vyzkouší svoje šplhací schopnosti a navíc se taky všichni společně něco naučíte o krkonošských zvířátkách. Přímo u horní stanice lanovky stojí Horská chata Portášky, kde se stavte na báječné borůvkové knedlíky a spoustu dalších dobrot.

Za permoníky i trutnovským drakem

Svoboda nad Úpou

Vstupte do Krakonošova panství, do království krkonošských zvířátek, zurčících potůčků, ale taky mezi tančící víly, permoníky a další pohádková stvoření. Pohádková výstava je ideálním zastavením cestou z výletu. Spousta originálních postaviček vás s dětmi dovede až do podzemí, kde se skrývá bájný trutnovský drak. Ale nebojte, celou dobu na vás bude dohlížet Krakonoš. Výstava je obohacena o interaktivní dřevěné herní prvky, které zabaví i poučí o horské přírodě.